Tábor 2021

3.7.2021 - 23.7.2021

Pojedeme společně s Miriklem na louku do Křelovic.

Sraz na tábor bude 3. 7. v 7.30 u aquaparku Šutka. Návrat z tábora bude 23. 7. přibližně v 17.00 tamtéž. Ohledně přesného času příjezdu Vám ale dáme vědět z tábora.

Přihlašuje se na tábor zaplacením účastnického poplatku. Cena tábora je letos 4 500 Kč. Cena je vyšší z důvodu letošního dělení táborů. Částku prosím posílejte na účet 2900183219/2010, jako variabilní symbol napište prvních 6 číslic rodného čísla. Sourozenecká sleva je celkem 200 korun na každého. Pokud máte tedy u nás ve středisku dvě a více dětí, můžete na každého uplatnit slevu 200 Kč.

Poprosili bychom Vás o zaplacení do 26. 6., nicméně pokud tento termín z nějakých důvodů nebudete moct dodržet, ozvěte se, není problém se na všem domluvit. Pokud na tábor nakonec Vaše dítě nepojede, jako stornopoplatek se vrací 100 Kč za každý nezapočatý den (fixní částka, která se nevrací, je 1 900 Kč). Pokud budeme tábor muset zrušit z nějaké vyšší moci (koronavirus atd.), budeme vracet nevyčerpané náklady. Jsme si vědomi, že výše ceny tábora může být pro někoho zvlášť letos vysoká, a proto nabízíme částečné nebo úplné stipendium, aby váš syn na tábor mohl bez problému jet. Neváhejte se na nás tedy v případě nutnosti obrátit, rádi s Vámi vše vyřešíme. Pokud budete potřebovat vystavit fakturu pro zaměstnavatele, pošlete údaje na vojta.stanek@stopari.org.

Při odjezdu na tábor je nutno odevzdat přihlášku, lékařský posudek, bezinfekčnost, originál kartičky pojišťovny, kopii očkovacího průkazu a letos také i s potvrzením o negativním PCR testu (provedený maximálně 7 dnů před začátkem tábora 3.7.). Momentálně je jeden PCR test za 14 dní proplácen. Pokud se vám nepodaří z nějakého důvodu PCR test absolvovat, budeme akceptovat i negativní antigenní test z laboratoře, který nebude starší 72 hodin. V tomto případě je ale nutné, abyste nám na srazu s dokumenty dali i dva antigenní samotesty, abychom mohli testy po 7 dnech na táboře opakovat. Byli bychom ale radši za PCR test. V případě, že Vaše dítě absolvuje tyto testy ve škole, prosíme o čestné prohlášení o tomto testu. Opět pokud se jedná o PCR test, tak může být 7 dní starý. Antigenní test starý maximálně 72 hodin plus nutnost na sraz přinést dva antigenní samotesty. Pokud Vaše dítě prodělalo covid v lhůtě 180 dní od začátku tábora, nebo je očkované, nemusí se před táborem testovat. Stačí na sraz přinést potvrzení o prodělané nemoci či o očkování. Pokud Váš syn jede na přípravku s dětmi (a nebude se již vracet do Prahy), počítejte stáří testu od dne nástupu na přípravku.

Návštěvní den letos bude a to v sobotu 17. 7. od 9.00 do 18.00. Děti si v tento den můžete vyzvednout od 9.00 dál, podívat se na celý tábor, táborové stavby a na to, kde vaše děti celé tři týdny spí a také je možné vyrazit kamkoli budete chtít. Protože bychom ale chtěli co nejvíce zamezit případnému přenosu covidu mezi nás (děti a vedoucí PCR otestované a již 14 dní v podstatě v izolaci na louce), chtěli bychom vás poprosit o vyplnění čestného prohlášení o prodělaném covidu, testu, nebo očkování. Dále budeme rádi pokud se v průběhu návštěvního dne pokud to bude možné vyhnete uzavřeným prostorám restauracím a dalším podobným místům.

Zde přikládáme popis cesty do tábora, abyste k nám o návštěvním dnu, který se koná 17. 6. bez problému trefili. Auto prosím nechte u prvního rybníčku a nezajíždějte až na louku. https://docs.google.com/…Dt9M4B8/edit?… Na návštěvní den bychom vás poprosili o vyplnění čestného prohlášení, které naleznete níže.

Dále také v níže naleznete příručku táborníka, která do detailu popisuje smysl a fungování tábora. Především je také v příručce seznam věcí, které by měli kluci s sebou na tábor mít. Prosíme, aby si s sebou vzali kluci navíc alespoň 2 respirátory či nanoroušky a upozorňujeme na nutnost vlastního nádobí (ešus/miska, hrnek, lžíce), které si kluci poznají (doporučujeme nějaké označení).

Děti, které jedou na přípravku, mají sraz 30. 6. v 14.55 na Kobyliském náměstí před kostelem. Při odjezdu bude nutné odevzdat všechny výše zmíněné dokumenty. Zavazadla těchto dětí na tábor odvezeme ve středu ze srazu dodávkou. Pokud bude potřebovat někdo přijet později, ozvěte se nám, pozdější individuální příjezd vyřešíme.

Kontakt

Číslo do tábora: 721 365 006.
Korespondenční adresa:
Tábor STOPAŘI
oddíl Bronco
jméno „přezdívka“ příjmení
Křelovice
394 45

Dokumenty

Pro zobrazení účastníků je potřeba se přihlásit.