Jakub „Camrál“ Netolický

Hlavní vedoucí oddílu

Jmenuji se Jakub Netolický - Camrál. Studuji Biochemii na Přf UK. Vedoucím oddílu Bronco jsem již řadu let, posledních několik let ve funkci hlavní vedoucí oddílu.

Jako vedoucí oddílu mám na starost komunikaci s rodiči, s ostatními oddíly a starat se o programovou a organizační stránku oddílu. Ze vzdělávacích kurzů pro vedoucí jsem absolvoval: kurz pro zdravotníky zotavovacích akcí (ČČK 2013) a Čekatelský kurz „Corpus“ (2013).

Telefon:
607 239 495
E-mail:
ja.ca.netolicky@gmail.com

David „Dave“ Mlčoch

Vedoucí oddílu

Jmenuji se David Mlčoch. Vedoucím oddílu jsem prvním rokem. Ve středisku jsem již od svých sedmi let. Prošel jsem Vlčími Noži i Broncem. Poslední 4 roky jsem dělal rádce družině Vyder. V roce 2011 jsem navštívil rádcovský kurz PaRK a poté v roce 2017 čekatelský kurz Živě.

V oddíle se starám především o vymýšlení programu schůzek a výprav. Studuji FEL ČVUT. Mezi mé další záliby patří tenis, badminton nebo lyžování.

E-mail:
david.mlcoch@gmail.com

Vojta „Scrivi“ Čech

Vedoucí oddílu

Jmenuji se Vojtěch Čech – Scrivi, v mimoskautském životě jsem nejprve navštěvoval osmileté gymnázium v Ústavní ulici v Praze 8. Po maturitě mé kroky směřovali na Fakultu Elektrotechnickou Českého vysokého učení technického, kde jsem nejprve v bakalářské etapě vystudoval Silnoproudou elektrotechniku a následně v magisterské etapě obor Elektrické stroje, přístroje a pohony, který jsem po menším prodloužení studia dokončil na začátku roku 2014. Při škole jsem se dva roky věnoval projektu Formula student, kde jsme společnými silami několika studentů postavili první elektrickou studentskou formuli v ČR. Z pracovních zkušeností jsem zatím věrný okřídlenému šípu, i když ve dvou různých firmách a městech. Nejprve jsem v roce 2011 absolvoval trainee program ve Škodě Transportation v Plzni, kde jsem svojí více než půlroční stáž zakončil prací na téma spotřeb sítí 24 V a 3x400 V v jednotlivých typech tramvají. Od počátku roku 2012 pak pracuji ve Škoda auto v Mladé Boleslavi, kde jsem specialistou kvality pro zkoušky elektrických a hybridních vozů a zároveň se věnuji zkouškám elektriky a elektroniky všech aut v produkci Škody.

Co se týká mého skautování, v 10 letech jsem z vlastního rozhodnutí vstoupil do oddílu Bronco, kde jsem strávil 5 let jako člen. Od 15 jsem se začal podílet na vedení oddílu. Za 14 let jsem postupně vystřídal různé pozice v oddílu i ve středisku (např.: Vedoucí oddílu, zástupce vedoucího oddílu, zástupce vedoucího střediska, vedení tábora). Absolvoval jsem postupně čekatelský kurz Cirkus KEL (2004) a vůdcovský kurz Pavučina (2006). V dalším skautském životě se věnuji i pořádání vzdělávacích kurzů pro mladé a začínající rádce a vedoucí. Nejprve jsem se 6 let podílel na organizaci VK Pavučina. Nyní působím v Obvodní radě Junáka na Praze 8 jako předseda a s naším týmem střídáme organizování rádcovských kurzů (účastníci 13 – 15 let) a čekatelských kurzů (účastníci 15 – 18 let) pod hlavičkou ORJ Praha 8.

Telefon:
776 345 948
E-mail:
vojta.cech@gmail.com

Vojta „Kaktus“ Staněk

Vedoucí oddílu, správce stránek oddílu

Jsem student gymnázia PORG a ve volném čase pracuji v manGowebu, kde dělám webové stránky.

Kromě vedení oddílu jsem udělal tento oddílový web, na středisku řeším registraci a hlavně hospodaření. Mám za sebou rádcovský kurz Srnky (2013), čekateský kurz Žive (2017), kurz pro hospodáře Hopík (2017) a jsem držitel OČK Hospodaření - nižší stupeň.

E-mail:
vojta@stanekv.eu

Kuba Slavík

Vedoucí oddílu

Jmenuji se Jakub Slavík (Kuba) a jsem studentem gymnázia v Přípotoční. Mám blízko ke sportu, hraji a trénuji florbal. V oddíle plním funkci vedoucího, který připravuje program.