David „Dave“ Mlčoch

Hlavní vedoucí oddílu

V oddíle působím jako hlavní vedoucí. Ve středisku jsem již od svých sedmi let. Prošel jsem Vlčími Noži i Broncem. V roce 2011 jsem navštívil rádcovský kurz PaRK a v roce 2017 čekatelský kurz Živě. Dále jsem se v roce 2015 zúčastnil celosvětového setkání skautů Jamboree v Japonsku a v roce 2016 středoevropského Jamboree v Polsku.

Studuji kybernetiku a robotiku na Fakultě Elektrotechnické na ČVUT. V roce 2019 jsem strávil semestr na NTU v Singapuru a v roce 2020 na TAU v Izraeli. Rád trávím čas v přírodě a nebo sportováním.

E-mail:
david.mlcoch@stopari.org
Telefon:
720 656 933

Honza Pojsl

Zástupce hlavního vedoucího oddílu

Je mi 19 let a v oddíle vedu od roku 2019. Studuji na Gymnáziu Ústavní, letos mě čeká maturita. Ve volném čase rád sportuji- hraji tenis a běhám. Když mám možnost, vyrazím někam do přírody na hory. Láska k přírodě je určitě jedna z věcí, co mi skaut dal, a kterou bych rád předával dál klukům. Ve skautu jsem od svých 7 let. Spolu se Štěpánem jsme se zúčastnili čekatelského kurzu Srnky.

Vojta „Kaktus“ Staněk

Správce oddílového webu

Poté, co jsem prošel oddílem jsem začal vést tento oddíl. Absolvoval jsem rádcovský kurz Srnky (2013), čekatelský kurz Živě (2017), vůdcovský kurz Ventus (2019), kurz Zdravotník zotavovacích akcí (2019) a střediskové minimum (2019). Od roku 2019 jsem také vedoucím střediska Stopaři, pod kterým odddíl Bronco působí. Dále se angažuji ve skautském vzdělávání, kde působím například v týmu čekatelského kurzu Srnky.

Jinak studuji účetnictví a finanční řízení na VŠE a jsem programátor.

E-mail:
vojta.stanek@stopari.org
Telefon:
604 877 616

Honza Skružný

Vedoucí oddílu

Do skauta chodím od svých šesti let. V oddíle vedu od roku 2019. Mám velmi blízko ke všem kolektivním sportům a nejvíce se věnuji fotbalu. Rád fotím a lítám s dronem a trávím čas v přírodě.

Studuji na gymnáziu Českolipská.

Skaut mě toho naučil opravdu hodně a rád bych to předal dalším generacím. Chystám se v budoucnu na čekatelský kurz.

Štěpán Lebeda

Vedoucí oddílu

Jsem studentem SPŠE Ječná a letos maturuji.V oddíle vedu druhým rokem a ve skautu jsem od svých 6 let. Velmi rád sportuji, aktivně se věnuji atletice. Rád trávím čas v přírodě což je určitě jedna z věcí, kterou mám na skautu nejraději. Letos se spolu Honzou účastníme čekatelského kurzu Srnky.

Kuba Slavík

Vedoucí oddílu

V oddíle působím jako vedoucí již od svých 16. Mým hlavním úkolem je připravovat program a pomáhat s organizací oddílu.

Mám blízko ke sportu, od mala jsem se věnoval atletice a florbalu. Studuji Bezpečnostní politiku na vysoké škole Cevro institut.

Pracuji jako florbalový trenér pro tým Olymp florbal. Také se věnuji žurnalistice, pracoval jsem pro Českou televizi a týdeník Euro.

Spolu s kamarádem jsme založili projekt Změna Školství.

<