Honza Pojsl

Hlavní vedoucí oddílu

Je mi 20 let a v oddíle vedu od roku 2019, od loňského září jako hlavní vedoucí. Prvním rokem studuji na Přírodovědecké fakultě UK obor Geografie a kartografie. Ve volném čase rád sportuji - hraji tenis a běhám, v zimě si i rád zalyžuji. Když mám možnost, vyrazím někam do přírody na hory. Láska k přírodě je určitě jedna z věcí, co mi skaut dal, a kterou bych rád předával dál klukům. Ve skautu jsem od svých 7 let. Spolu se Štěpánem jsme se v roce 2021 zúčastnili čekatelského kurzu Srnky.

E-mail:
jan.pojsl@stopari.org
Telefon:
607 809 564

Štěpán Lebeda

Vedoucí oddílu

Ve skautu jsem již od svých šesti let, tudíž jsem prošel Vlčími noži i Broncem. Oddílového vedoucího dělám od roku 2019 a nyní zastávám funkci zástupce hlavního vedoucího oddílu. Účastnil jsem se čekatelského kurzu Srnky, který jsem úspěšně splnil. Studuji informatiku na ČZU. Velmi rád sportuji, aktivně se věnuji atletice. Rád trávím čas v přírodě což je určitě jedna z věcí, kterou mám na skautu nejraději.

Honza Skružný

Vedoucí oddílu

Do skauta chodím od svých šesti let. V oddíle vedu od roku 2019. Mám velmi blízko ke všem kolektivním sportům a nejvíce se věnuji fotbalu. Rád fotím a lítám s dronem a trávím čas v přírodě.

Studuji na gymnáziu Českolipská.

Skaut mě toho naučil opravdu hodně a rád bych to předal dalším generacím. Chystám se v budoucnu na čekatelský kurz.

David „Dave“ Mlčoch

Vedoucí oddílu

Ve středisku jsem již od svých sedmi let. Prošel jsem Vlčími Noži i Broncem. V roce 2011 jsem navštívil rádcovský kurz PaRK a v roce 2017 čekatelský kurz Živě. Dále jsem se v roce 2015 zúčastnil celosvětového setkání skautů Jamboree v Japonsku a v roce 2016 středoevropského Jamboree v Polsku. V oddíle jsem v letech 2018- 2021 působil jako hlavní vedoucí. Vystudoval jsem kybernetiku a robotiku na Fakultě Elektrotechnické na ČVUT. Pokračuji ve studiu Informatiky na univerzitě v Edinburghu. V roce 2019 jsem strávil semestr na NTU v Singapuru a v roce 2020 na TAU v Izraeli. Rád trávím čas v přírodě a nebo sportováním.

E-mail:
david.mlcoch@stopari.org
Telefon:
720 656 933

Kuba Slavík

Vedoucí oddílu

V oddíle působím jako vedoucí již od svých 16. Mým hlavním úkolem je připravovat program a pomáhat s organizací oddílu.

Mám blízko ke sportu, od mala jsem se věnoval atletice a florbalu. Studuji Bezpečnostní politiku na vysoké škole Cevro institut.

Pracuji jako florbalový trenér pro tým Olymp florbal. Také se věnuji žurnalistice, pracoval jsem pro Českou televizi a týdeník Euro.

Spolu s kamarádem jsme založili projekt Změna Školství.

Míra Hejsek

Vedoucí oddílu

Je mi 17 a v Broncu vedu od roku 2022. Momentálně studuji na gymnáziu Litoměřická. Mými zájmy jsou výlety, příroda, humor a deskové hry. Díky skautu se dokážu poučit se svých chyb a vycházím dobře s lidmi a to bych chtěl předat i klukům které vedu.

Vojta „Vojtek“ Szonowski

Vedoucí oddílu

Do skauta chodím už od svých 8 let. Teď začínám vést oddíl Bronco. Studuji na Malostranském gymnáziu v Praze. Účastnil jsem se rádcovského kurzu Srnky a tento rok si chci splnit čekatelský kurz. Moje další velké hobby je atletika, kterou dělám už přes 8 let.

Ondra Mlčoch

Vedoucí oddílu

Do Skauta chodím již od první třídy. Prošel jsem skrz Vlčí nože přes Bronco až k vedení Bronca. Začal jsem v roce 2022. Studuji na gymnázium Českolipská. Mám rád všechny druhy sportu nejvíce se však věnuji fotbalu. Mým hlavním cílem je, aby kluci do oddílu chodili rádi a byli otevřeni se učit novým věcem. Připravuji se na splnění čekatelských zkoušek.