David „Dave“ Mlčoch

Hlavní vedoucí oddílu

V oddíle působím jako hlavní vedoucí. Ve středisku jsem již od svých sedmi let. Prošel jsem Vlčími Noži i Broncem. V roce 2011 jsem navštívil rádcovský kurz PaRK a v roce 2017 čekatelský kurz Živě. Dále jsem se v roce 2015 zúčastnil celosvětového setkání skautů Jamboree v Japonsku a v roce 2016 středoevropského Jamboree v Polsku.

Studuji kybernetiku a robotiku na Fakultě Elektrotechnické na ČVUT. V roce 2019 jsem strávil semestr na NTU v Singapuru.

E-mail:
david.mlcoch@gmail.com
Telefon:
720 656 933

Vojta „Kaktus“ Staněk

Zástupce hlavního vedoucího oddílu, správce oddílového webu

Poté, co jsem prošel oddílem jsem začal vést tento oddíl. Absolvoval jsem rádcovský kurz Srnky (2013), čekatelský kurz Živě (2017) a vůdcovský kurz Ventus (2019). Ve středisku se kromě vedení oddílu podílím na administrativě - řeším granty a hospodaření. To také přednáším na čekatelských zkouškách a připravuji rádcovské kurzy.

Kromě toho pracuji jako programátor v manGowebu a studuji účetnictví a finanční řízení na VŠE v Praze.

E-mail:
vojta.stanek@stopari.org
Telefon:
604 877 616

Jakub „Camrál“ Netolický

Vedoucí oddílu

Jmenuji se Jakub Netolický - Camrál. Studuji Biochemii na Přf UK. Vedoucím oddílu Bronco jsem již řadu let, z toho část jsem byl hlavním vedoucím oddílu.

Ze vzdělávacích kurzů pro vedoucí jsem absolvoval: kurz pro zdravotníky zotavovacích akcí (ČČK 2013), Čekatelský kurz „Corpus“ (2013) a složil jsem vůdcovskou zkoušku. Podílím se na přípravě okresních rádcovských a čekatelských kurzů.

Telefon:
607 239 495
E-mail:
ja.ca.netolicky@gmail.com

Kuba Slavík

Vedoucí oddílu

Jmenuji se Jakub Slavík (Kuba). Mám blízko ke sportu, hraji a trénuji florbal. V oddíle plním funkci vedoucího, který připravuje program.